De Kreek 5
€ 500.000,- k.k.
Omschrijving
Kenmerkend voor de wijk Kattebroek zijn de ronde helft van dubbele woonhuizen met gele steen aan het water (zelfs in Madurodam zichtbaar :). Prettige aan deze woning is de levensloopbestendigheid, met de slaapkamer en badkamer, garage met wasmachine-aansluiting en de patiotuin (op het westen) heel goed geschikt voor ook ouderen....
Lees meerKenmerken
- Status Verkocht onder voorbehoud
- Woonoppervlakte 154m²
- Aantal kamers 5
- Aantal slaapkamers 3
Wilt u meer weten?
Mooie woning hè? We vertellen u er graag alles over.
Omschrijving
Kenmerkend voor de wijk Kattebroek zijn de ronde helft van dubbele woonhuizen met gele steen aan het water (zelfs in Madurodam zichtbaar :).
Prettige aan deze woning is de levensloopbestendigheid, met de slaapkamer en badkamer, garage met wasmachine-aansluiting en de patiotuin (op het westen) heel goed geschikt voor ook ouderen. Voor een gezin is de riante woonkamer en de 2 extra slaapkamer en badkamer op de 1ste verdieping wellicht een verrijking.
Een woning met veel mogelijkheden, leuke ligging met tuin en aan het water, voorzieningen van het winkelcentrum Emiclaer binnen handbereik.
De woning is voorzien van 10 zonnepanelen. Buitenschilderwerk dient gedaan te worden.
Indeling:
Begane grond: entree, meterkast, toegang tot de garage met wasmachineaansluiting en garagedeur. Via de hal is het toilet bereikbaar en de ouderslaapkamer met dubbele deuren naar de tuin en een eigen toegang tot de badkamer met ligbad en wastafel.
Prachtig is de ruimte in de woonkamer met de ronding en de water ligging, ook via deze ruimte is de tuin middels 2 keer een dubbel deur bereikbaar. De keuken is een hoekopstelling met apparatuur en bar.
1ste verdieping: overloop, 2 slaapkamers aan de voor en achterzijde, de badkamer in het midden met douche, wastafel en toilet.
2de verdieping: multifunctionele ruimte met toegang tot dakterras.
Kenmerken
Overdracht
- Vraagprijs € 500.000,- k.k.
- Aangeboden 29 maart 2023
- Status Verkocht onder voorbehoud
- Aanvaarding In overleg
Bouw
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Twee onder een kapwoning
- Bouwvorm Bestaande bouw
- Bouwjaar 1997
- Dak Tentdak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen 154 m2
- Inhoud580 m3
Indeling
- Aantal kamers 5 kamers (3 slaapkamers )
- Aantal badkamers 2
- Aantal woonlagen 3
- Voorzieningen Mechanische ventilatie, zonnepanelen
Energie
- Isolatie Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbel glas, volledig geisoleerd
- Verwarming Cv ketel
- Warmwater Cv ketel
- Cv-ketel Combi(Gas gestookt uit ,Eigendom)
Buitenruimte
- Ligging Aan rustige weg, in woonwijk
Bergruimte
- Aantal schuur en bergingen
Garage
- Soort garage Inpandig
- Voorzieningen Elektra, water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid Openbaar parkeren, op eigen terrein
In de buurt
Selecteer de filters om te zien wat er in de buurt te vinden is.
Documenten
Selecteer de gewenste documenten om ze te downloaden
Wil je reageren op deze woning?
Dat begrijpen we. Neem contact met ons op, dan vertellen we je alle ins en outs van deze mooie woning.