Coninckstraat 87
€ 374.000,- k.k.
Omschrijving
In een levendige straat aan de rand van het stadscentrum, ligt deze gemoderniseerde woning met stadstuin. De Coninckstraat ligt aan de rand van de historische stadsmuren en de stadsgracht van Amersfoort. De moderne luxe keuken en de sfeervolle woonkamer zijn direct al zeer aangenaam, de badkamer die verplaatst is naar...
Lees meerWilt u meer weten?
Mooie woning hè? We vertellen u er graag alles over.
Omschrijving
In een levendige straat aan de rand van het stadscentrum, ligt deze gemoderniseerde woning met stadstuin. De Coninckstraat ligt aan de rand van de historische stadsmuren en de stadsgracht van Amersfoort.
De moderne luxe keuken en de sfeervolle woonkamer zijn direct al zeer aangenaam, de badkamer die verplaatst is naar de verdieping is netjes en erg praktisch qua plek in de woning. Met 2 slaapkamers die over blijven op deze verdieping is er voldoende ruimte. Daarnaast is er nog een verassend ruime vliering met stahoogte, het zou mogelijk zijn om hier middels een vaste trap en een groter dakraam een extra kamer van te maken.
Indeling:
Begane grond met entree/hal welke uitkomt in de lichte woonkamer met sfeervolle laminaatvloer en lichte gestucte wanden met aansluitend een luxe open moderne keuken is voorzien van een luxe 5 pits gaskookplaat en diverse inbouwapparatuur welke in 2016 is geplaatst. Via de keuken is er toegang naar de zonnige patiotuin. De wasmachine en droger staan in de hoek van de (bij)keuken. Halverwege de woning is de deur naar een (kleine) hal met de trapopgang naar de eerste verdieping en een separate toiletruimte.
Eerste verdieping: Overloop, op deze verdieping bevinden zich twee mooie slaapkamers. De slaapkamer aan de achterzijde heeft een vaste kast en is over de gehele breedte voorzien van een dakkapel. De luxe afgewerkte badkamer heeft een douchehoek, 2de toilet en badkamermeubel en designradiator.
Zolder: De zolder is te bereiken met een vlizotrap en heeft voldoende bergruimte, tevens hangt hier de cv installatie.
De rustige stadstuin is voorzien van twee plekjes waar je kunt zitten en is voorzien van een stenen berging. ’s Zomers is het hier in de luwte heerlijk vertoeven
Parkeren kan via een parkeervergunning waarmee ook een ontheffing voor de autoluwe binnenstad verkregen wordt.
De woning is direct gelegen tegenover theater de Flint en aan het eind van de straat loop je direct aan tegen de “Kamperbinnenpoort” het daarachter het sfeervolle historische centrum van Amersfoort met terrassen, winkels, restaurants en cafés, kortom alles op loopafstand! Openbaar vervoer, supermarkten en diverse uitvalswegen zijn nabij. De buurt bevat een leuke variatie aan mensen, sommige bewoners wonen er al tientallen jaren terwijl er ook veel jonge stellen en gezinnen zijn komen wonen. In de omgeving, door heel Amersfoort heen, vinden jaarlijks diverse leuke evenementen plaats zoals Proef Amersfoort, Jazz Festival en Into the Woods.
Kenmerken
Overdracht
- Vraagprijs € 374.000,- k.k.
- Aangeboden 08 februari 2023
- Status Verkocht
- Aanvaarding In overleg
Bouw
- Soort woonhuis Eengezinswoning, Tussenwoning
- Bouwvorm Bestaande bouw
- Dak Zadeldak (Pannen)
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen 65 m2
- Inhoud225 m3
Indeling
- Aantal kamers 3 kamers (2 slaapkamers )
- Aantal badkamers 1
- Aantal woonlagen 3
- Voorzieningen Natuurlijke ventilatie
Energie
- Energielabel C
- Isolatie Gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming Cv ketel
- Warmwater Cv ketel
- Cv-ketel Intergas(Gas gestookt uit 2015,Eigendom)
Buitenruimte
- Ligging In centrum
Bergruimte
- Aantal schuur en bergingen 1
Garage
- Soort garage Geen garage
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid Parkeergarage, parkeervergunningen
In de buurt
Selecteer de filters om te zien wat er in de buurt te vinden is.
Documenten
Selecteer de gewenste documenten om ze te downloaden
Wil je reageren op deze woning?
Dat begrijpen we. Neem contact met ons op, dan vertellen we je alle ins en outs van deze mooie woning.